AEROLINEAS ARGENTİNA

Aerolineas Argentinas

Aerolineas Argentinas S.A. (Türkçe: Arjantin Havayolları) Arjantin’in ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketi. 4 şirketin birleşimi ile 1949’da ortaya çıkmıştır.1950 senesinde uçuş faaliyete başlamıştır. Mart

2015 tarihinden itibaren 13 ülkede 58 farklı noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.
SkyTeam ittifakının bir üyesi olan havayolu, Karayipler, Kuzey Amerika ve Avrupa’da olduğu kadar Güney Amerika’da da yaklaşık 60 uçuş noktasına sefer düzenlemektedir.. Aerolineas Argentinas, Buenos Aires’teki Aeroparque Jorge Newbery (AEP) ve Ministro Pistarini Uluslararası Havaalanı’nda (EZE) hub var.

Filosu iki kabin konfigürasyonuna sahip Airbus A330-200, Airbus A340-300, Boeing 737-700 ve Boeing 737-800’den oluşuyor: Ekonomi Sınıfı ve Club Condor. Aerolineas Argentinas, Eceiza Uluslararası Havaalanı olarak da bilinen Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı Terminal C’de Salón Cóndor adlı bir salon işletmektedir.

Sizlere sunmuş olduğu en düşük fiyat tarifelerin tadını çıkarın ve Arjantin şehirlerine ve Arjantin Dışı ülkelere olan varış yerlerinizi öğrenin. Hedefinizi seçin ve Aerolineas  sizi oraya götürsün.

Arjantin Havayolları firmasına ait uçuş biletlerini www.otobüsbiletionline.com web adresimizden Güvenli ve zahmetsiz bir şekilde alabilirsiniz.Web sitebimi ziyaret ederek gideceğiniz yerler hakkında bilgi ve ucuz uçak biletlerini buradan alabilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments