ESADAŞ TURİZM

Esadaş Turizm

Esadaş Turizm Otobüs taşımacılığı alanında ülkemizin sayılı otobüs firmalarından birisidir. Erzurumda 1983 yılından itibaren kara yolu yolcu taşımacılığında yolcularına üst düzey hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

Esadaş Turizm farklı satış teknikleri, farklı kalite politikası vefarklı hizmet kalitesi ile karayolu yolcu taşımacılığı dalında birçok firmayı geride bırakmıştır. Alanında üst sıralara çıkmayı başarmıştır. Ayrıca ana dalı olan yolcu taşımacılığı’ nın yanı sıra ESADAŞ OTEL‘i de değerli müşterilerinin hizmetine sunmayı başarmıştır.

Esadaş Turizm Türkiye’nin büyük bir bölümüne, hepsi Mercedes Travego olan süper lüx yolcu otobüsleri ile günlük olarak tam 23 sefer düzenlemektedir.

Esadaş Turizm En kaliteli Müşteri hizmeti ve en kaliteli müşteri memnuniyeti ilkesini kendine amaç edinmektedir. Daha uzun yıllar yolcularını gitmek ve kavuşmak istedikleri yere sağ salim ve güvenli bir şekilde götürmeye devam edicektir.

Türkiye’nin bir çok bölgesine otobüs ile yolcu taşımacılık seferleri düzenlemektedir. Firmanın kurulduğu şehir olan Erzurum’un tarihi yerlerinden en meşhuru olan Çifte Minareleri yada Yakutiye medresi veyahut Erzurum kongresinin yapıldığı yerleri görmek isteyenler! Esadaş Turizm tercih edebileceğiniz Erzurum firmasıdır.

Tüm bunların yanı sıra Esadaş Turizm ile Palandöken Kayak Merkezi için düzenlenen otobüs seferlerine katılarak  kış mevsiminin eğlencelerini doya doya çıkartabilirsiniz. Bünyesinde çalıştırdığı tüm personelleri eğitim ve tecrübe bakımıdan oldukça deneyimlidir.

Esadaş Turizmin En iyi güvenlik donatımları ile donanmış yolcu otobüsleri ile, rahat vede huzur içersinde bir otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Aynı zamanda yolcu otobüslerinde kullaklı TV sistemi, internet, Uydu vede Radyo yayınları ile seyahatinizi keyifli ve eğlenceli bir hale de getirebilirsiniz.

Esadaş Turizmin düzenlediği seferlere katılarak Erzurum’un pek çok güzelliğini yerinde görme şansını yakalayacaksınız. Usta ellerden çıkmış Çağ Kebabını tattıktan sonra, Erzurum’un tarihi çarşılarını keşfe çıkabilirsiniz. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Dadaşlar Kenti’nin tarihi dokusunu yerinde hissedebilirsiniz.

Esadaş Turizm’in yaptığı turistik gezi turlarına katılabilirsiniz. Erzurumun gezilecek , görülecek tüm tarihi yerlerini, Meşhur Yemeklerini’ de keşfedebilirsiniz. Hemen www.otobusbiletionline.com üzerinden otobüs bilet fiyatlarını görebilir, sorgulama yapabilir ve otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments