KLM HAVAYOLLARI

KLM HAVAYOLLARI

KLM yada diğer adı ile Hollanda Kraliyet Havayolları Hollanda ülkesine ait bir havayolu taşımacılık şirketidir. Air France-KLM adı ilede ortak hizmet sağlamaktadır.

1919 lı yıllarda  Hollanda’ da bulunan Rotterdam kentinde kurulan firma, yurt içi ve yurt dışı kargo ve yolcu taşımacılık hizmeti vermektedir. Dünya’ da  90 farklı bölgeye yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaktadır.Firmanın operasyonlarını yürüttüğü merkezi ise Amsterdam Schiphol Havalimanı’ dır.

Hollanda’ da bulunan havayolu firmaları arasında en büyük havayolları’ dır. Air France firmasının ortağı oldu ğu için hizmet verdiği uçuş rotası ağını büyültürken en iyi müşteri hizmet kalite standartlarındada başı çeken firmalar arasında bulunmaktadır.

Uçak filosunda toplamda 115 adet uçak bulunmaktadır.Uçuş rotasında ise toplamda 115 farklı bölgeye taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmanın ana sloganı Een reis vol inspiratie ( ilham dolu bir yolculuk ) ‘ dur.

Web sitemiz www.otobüsbiletionline.com‘dan  bu havayolu uçuşları hakkında bilgi ve biletlerini alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden diğer yurt dışı hava yollarının biletlerini ve bilgilerini araştırıp güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dünya’da en eski ve hala kendi ismi ile hizmeti sürdüren KLM Hava Yolları kendini yenileme farklı yaklaşıma ile kalitesini konuşturmaya devam etmektedir.

Sosyal medya, kültürel ve farklı alanlar da ve etrafına karşı olan bilinçli çalışmaları ve kampanyaları ile kendilerini reklam etmeye devam etmektedir.

KLM hava yolları değişik farklı insanlara kendi hizmetlerinden bilgilendirmek iiçin farklı dillerde bildirim yapıp kendini tanıtmaktadır. Hizmetlerinde sınır tanımayıp Müşterilerine en iyi memnuniyeti tattırma yarışındadır. Lüksü ve konforu kendisini tercih eden müşterilerine tattırmanın uğraşı içindedir.
Dünyanın hemen hemen her yerine uçak seferleri düzenlemekterir.Bu seferlerden ve gitmiş olduğu uçuş noktalrı hakkındaki bilgileri www.otobüsbiletionline.com veb sitemizde bulabilirsiniz

KLM Hakkında

KLM logo.svg
IATA ICAO Çağrı Kodu
KL KLM KLM
Kuruluş 7 Ekim 1919
Hubları Amsterdam Airport Schiphol
Sık uçuş programı Flying Blue
Üye longu
  • KLM Crown Lounge
  • SkyTeam Lounge
Havayolu ittifakı SkyTeam
Uçak filosu 115
Uçuş noktaları 138
Şirket sloganı Een reis vol inspiratie
Ortak şirketler Air France-KLM
Ticari işletme merkezi Amstelveen, Hollanda
Önemli kişiler Albert Plesman (kurucusu)
P. F. Hartman (CEO)
F. Gagey (CFO)

BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments