ABONE TURİZM

Abone Turizm

Abone Turizm, Tokat firmasıdır. Beyaz Zile Pekmezi ile meşhur olan Zile ilçesinde kurulmuştur. Otobüs firması’ nın yoğun olarak sefer düzenlediği şehirlerin başında Türkiye’ deki en büyük ilimiz olan İstanbul. Memur kentimiz olan Ankara. Ülkemizin 3. en büyük metropol kenti , liman ve fuar merkezi olarak bilinen İzmir ilimizdir.  En fazla sefer rotasyonları arasında ise  Ankara İzmir ,  İstanbul İzmir yer almaktadır.

1995 yılından beri otobüs seferleri düzenleyen Abone Turizm bu yıllarda edindiği deneyim ve tecrübelerini yolcularına hizmet olarak sunmaktadır. Ağırlıklı olarak baktığımızda yerel bir otobüs firması olarak görünsede yatırımlarını arttırmaya başlayan firma günden güne otobüs flosunu ve sefer noktalarını arttırmayada devam etmektedir.

Abone Turizm‘ in kurulduğu memleket olan Tokat Coğrafi konumu. İç Anadolu bölgesi ve Karadeniz bölgesi arasında yer alır. Yaylaları, meyveleri ve meşhur yemeklerinden biri olan Tokat Kebabı ile sıkça anılmaktadır. Yaz aylarında yoğun olarak ilgi gören yaylaları aynı zamanda yoğun bir turist akınınıda beraberinde getirmektedir. En meşhur çarşılarından olan Yazmacılar Çarşısı’na uğrayabilir burada el ile dokunmuş olan yazmalardan sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz.

Zile ilçesi Tokat’ ın batısında bulunmaktadır. Abone Turizm ile Tokat’ ı ve Zile’ yi Ziyaret edebilir ve tüm tarihi yapılarını, meşhur yemeklerini, el yazmalarını görebilir ve hatıralarınız arasında güzel bir anı olarak saklayabilir, sevdiklerinizle tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Zile firması olan Abone Turizm şehir içi ulaşımda’ da Tokat ve Zile’ nin en etkin firması olduğundan şehir içi ulaşımdada oldukça rahat edebilir ve sıkıntı çekmeden şehrin tüm bölgelerine oldukça kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments