ADIYAMAN ÜNAL

Adıyaman Ünal

Adıyaman Ünal Turizm adındanda anlaşılacağı üzere firmanın merkezi Adıyaman’ dır. Firmanın kurulduğu yıldan itibaren bu güne kadar toplamda 51 yıl’ dır. Otobüs ile yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Tarihi olarak’ ta çok eski bir geçmişe sahip olan Adıyaman iline gitmek için otobüs biletimi alacaksanız?  Firma tercihinizde En İyi Müşteri Hizmetlerini ilke edinmiş olan Adıyaman Ünal Turizm’ in otobüs biletini online olarak www.otobusbiletionline.com’ dan satın alabilirsiniz. Adıyaman Ünal, İstanbul, İzmir birde Ankara ilimiz en başta olarak toplamda 21 şehrimize otobüs ile yolcu taşımacılık hizmetini sağlanaktadır.

Firma, filosunda bulunan otobüsler özellik bakımından seyahat eden yolculara en iyi konforu sağlamak için her türlü teknolojik yeniliğide anında sistemine ekliyor. Firmanın otobüslerinde bulunan özellikleri sıralayacak olursak dokunmatik ekran ile TV keyfi, Sınırsız ikram birde internet bulunmaktadır.

Adıyaman ilimize uzak bir il, ilçe yada kasabadan yolculuk yapanlar için dokunmatik ekran harika bir özelliktir. Dokunmatik ekran ile bütün yolculuk süresince keyfinize özel filmler izleyebilir bunun yanı sıra zevkinize uygun müzik dinleyerek seyahatinizin tadını çıkartabilirsiniz. Adıyaman Ünal Turizm ‘ in otobüslerinde bulunan bir diğer özellik ise USB bağlantı yapılabilmesidir. Bu sayede Usb Belleğinizde kendiniz için özel olarak oluşturduğunuz film, müzik yada resim dosyalarınızın tadınıda bol bol çıkartabilirsiniz.

Adıyaman Ünal Turizm

Online olarak web sitemiz üzerinden en ucuz fiyatlar ile almış olduğunuz Adıyaman Ünal otobüs bileti ile acenta yada bayi dolaşmak gibi zor bir iştende kurtulmuş oluyorsunuz.Seyahatinizin çok uzun bir yolculuk yada çok kısa bir yolculuk olması hiç önemli değil, otobüs firmasının servis personelleri, istediğiniz anda,  size atıştırmalık yiyecekler yada sizi rahatlatıcak içecekler ile sizlere hizmet ediyor.

Adıyaman ÜnalTurizm ile birlikte  yolculuk eden yolcularımızın firma hakkında yapmış oldukları yorumları okuyabilir ve de cevaplayabilirsiniz. Bu yapılan yorumlar sayesinde firmanın genel olarak müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ve memnuniyet oranlarını inceleyebilirsiniz. Hatta sizde SESSİZ kalmayıp firma hakkında yolculuk tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. İyi yada kötü olan hizmetleri anlatabilir, firmaların kendilerini düzeltmeleri ve daga iyi müşteri hizmetleri için KATKIDA bulunabilirsiniz.

Yorup yapmak istediğinizde web sitemizde sizler için hazırladığımız özel olarak firmalara göre ayrılmış olan bölümünden otobüs firmasını seçerek yorum yapabilirsiniz


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments