AK TURİZM

Ak Turizm

AK Turizm Otobüs firması 1994 yılında kurulmuştur. Otobüs firmasının kurucusu Ali KURTUL’ dur. Kahramanmaraş firması olarak kurulan firma öncelikle Kahramanmaraş halkı başta olmak üzere En İyi Müşteri Hizmetleri anlayışını ilke edinmiştir. Kurulduğu tarihten itibaren Turizm sektöründe hizmet vermekte olan firma 7/ 24 Hizmet anlayışı ile yoluna devam etmekte ve bu doğrultuda büyümeye devam etmektedir.

Ak Turizm sadece otobüs ile yolcu taşımacılığı hizmeti vermekle yetinmeyip aynı zamanda kargo ve yük taşımacılığıda yapmaktadır. www.otobusbiletionline.com aracılığı ile Ak Turizm otobüs bileti’ ni ve otobüs bilet fiyatlarını öğrenebilir ve diğer otobüs firmaları ile kıyaslama yapabilir ve en ucuz Ak Turizm otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Ak Turizm

Otobüs Bileti alabilmek için yapmanız gereken Otobüs bileti arama konsolumuzdan otobüs sekmesini işaretleyip Nereden;  kısmına yolculuğunuza başlayacağınız noktayı  Nereye kısmına; gitmek istediğiniz noktayı yazarak Tarih sekmesinden gitmek istediğiniz tarihi seçerek ARA butonuna basmak; işte bu kadar kolay tüm otobüs firmaları ve otobüs bilet fiyatları karşınızda…

Yolcu taşıma, Kargo ve Yük taşıma işinin de içinde yer aldığı Turizm sektörünün Ülkemizde geleceğinin günden güne çok daha iyi hizmetler vereceğini bilen AK Turizm, daima en iyi olabilmek için gerekli adımları izlemiş ve En İyi Müşteri Hizmetleri anlayışı ile öne çıkmayı başarmıştır. Turizm sektöründe başarılı olabilmenin anahtarının Tüm hizmet yapısını her daim güncel tutarak gelişmelere ayak uydurarak,  bu konuda tüm firmalara öncülük etmeyi başarmıştır.

Ak Turizm‘ in Türkiye’ de en fazla düzenlediği seferleri sıralayacak olursak , Memur memleketimiz olarak bilinen Ankara. Dondurması ile meşhur olan ve firmanın merkezi olan Kahramanmaraş. Tarihi eserleri ve güzellikleri birde yeşil doğası ile Kayak Merkezleri ile popüler Bursa şehrimiz. Öğrenci memleketi olarak bilinen ve Lüle taşı ile Meşhur olan Eskişehir. Leziz köftesi ile meşhur İnegöl yer almaktadır.

Ak Turizm firmasını tnımak isterseniz www.otobüsbiletionline.com web sitemizi ziyaret edip bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu firmaya ait olan  ve yapmış olduğu güzergahların biletlerinide web sitemizden kolaylıkla ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

En popüler noktaları arasında ise Ankara – Eskişehir ve Bursa – Ankara yer almaktadır.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments