BAFRA SEYAHAT

Bafra Seyahat

Bafra Seyahat otobüs biletlerinin ve firma hakkındaki bilgilerini www.otobüsbiletionline.com web adresimizden ulaşabilir. Birkaç tıklamayla Bilgilerinizi girerek biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Bafra Turizm adıyla 1989 yılında kurulan firma yapmış olduğu hizmetler ile sektördeki duruşunu farklılığını ortaya koymaya çalışmaktadır. Uzman kaptanların ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gayreti içindedir.

Filosunu en güvenilir otobüslerden seçerek kaliteli uzman kadrosuyla güleryüzle yolcularının karşılamak ve onları güvenli bir şekilde gitmek istedikleri yere var durabilmek için ellerinden gelen bütün gayreti ortaya koymaktadır.

Yolculuk sırasında yolcularına ev konforunu yaşatmak için kaliteli ikramlar güler yüzlü çözüm anlayışı ile Yollarına devam etmektedir. Bafra seyahat ile yolculuğunuz Çok keyifli ve en güzel anılarla hatıralarınızı kazınacaktır.

Bafra seyahat Yolcuları için her şeyi düşünmüş ve onları ev konforunda kaliteli hizmet vermek için bütün eksiklerini gidermeye çalışmıştır. TV izlerken size sunulan televizyon kanalları veya sinema kanalları ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu keyifli geçireceğiniz dakikalar içinde kahvenizi çayınızı meşhur baktığınızda yudumlayarak keyfinize keyif katabilirsiniz. Unun yanı sıra İnternet ortamında sosyal medyadan faydalanarak keyifli yolculuk yapabilirsiniz.

Yolculuk anında sosyal medyadan faydalanarak sevdiklerinizle irtibat haline gidebilirsiniz. Kabin için hava sirkülasyonunun ayarlayan krem alır sistemler ve sizleri her mevsim hoşnut olacağını bir ortam sunmaya gayret göstermektedirler. Ne sıcağı nedir soğuk sizlere hissettirmeden keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Şubeleri ve Şube Telefonları:


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments