BAYRAMİÇ SEYAHAT

Bayramiç Seyahat

Teknoloji ile tecrübelerini birleştirip hizmet veren bir firmadır Bayramiç Seyahat. Bayramiç, Çanakkale’nin ilçelerinden biridir. Sahibi Hamza Özer tarafından 1993 yılında Bayramiç ilçesinden ismini alarak kurulmuştur.

Uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla deneyimli Kaptan şoförleriyle alternatif hizmetleriyle konaklama noktalarındaki hizmet olanaklarıyla müşterilerinin konforlu bir şekilde yolculuk yapmalarını ve güvenliğini ön planda tutarak çalışma prensibini 18 yıldan beri sürdüren bir firmadır. Firma yetkilileri 18 yıllık tecrübelerinin dürüstlük kalite hizmet anlayışı ve hedeflerinde ki ilkelerinden vazgeçmeye işine sağlamaktadırlar.
Müşterilerinin kendilerini tercih etmektedir kurulduğunu ve bilinçli dediğinin farkında olan firma müşterilerine teşekkürün karşılığı olarak hizmetteki kalitesini arttırmak lan vermektedir.

Bayramiç Seyahat , filosunda Mercedes-benz, Travego marka üst sınıf otobüsleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kabin içi hizmetlerinde müşterilerine marka ikramları kullanarak ve damak zevklerine hitap ederek hijyenik şartlarda kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Bu şekilde müşteri memnuniyetini kazanmanın hesabını yapmaktadır. Bayramiç Birlik Seyahat yenilikçi üretken ilkeleri ile müşterilerine daha konforlu ve kaliteli hizmet anlayışı için sürekli kendini yenileyen ve bu uğurda önemli adımlar atan ve gün geçtikçe büyümeyi sürdüren firmalar arasındadır.

Bayramiç Seyahat‘in yapmakta olduğu otobüs seferleri biletlerini www.otobüsbiletionline.com sitemizden zahmetsiz ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments