BAYSAL TURİZM

Baysal Turizm

Baysal Turizm , Ankara iç hatlar yolcu taşımacılığı  hizmetini vermektedir. Firmasına ait Otobüs Biletlerini Otobüs Bileti Online’den zahmetsiz bir şekilde kolayca bulabilirsiniz.

Ankara İl içi yolcu taşımacılığında hizmet veren Firma, yapmış olduğu hizmetler ile beğeni toplamaktadır. Ankara-Polatlı arasında hizmet veren firma, kullanmış olduğu son model otobüsler ile yolcularının desteğini ve takdirini kazanmaktadır.

Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan bir çok firmaya baktığımızda eski model otobüsler kullanıldığını görmekteyiz. Baysal Turizm ise bunun tam aksine son model otobüsler ile  hizmet vermektedir.

Ayrıca saat başı Ankara Polatlı arasında düzenlemiş olduğu seferler ile de yolcularını bekletmeden hizmet sunmaya devam etmektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimiyle hizmetlerini en iyi şekilde uygulamaya sokan firmalar arasında bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin yükseltmeye gayret gösteren Firma, değerli dostlarına ve müşterilerine yıllar boyu hizmetin sürdürebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments