BEST VAN

Best Van

Best Van Turizm 1989 yılında kurulmuştur. 1988 yılında Taç Turizm’de otobüs ortağı olarak başlayan Arslan Bayram, otobüs ile yolcu taşımacılık sektörüne adım atmış oldu. Resmi kuruluş tarihi ise 1990 yılıdır.

Best Van Turizm 23 yıldır Van merkez olmak üzere Türkiye’nin bir çok seyahat noktasına otobüs ile toplu yolcu taşıma ulaşım hizmetini sağlamaktadır. Son yıllarda Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine otobüs ile yolcu taşımacılığını  başlatmıştır. Böylece yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmış bulunmaktadır.

Vizyon olarak konforlu, kaliteli, güvenli ve yenilikçi ulaşım imkanları sağlamak, çalışanlarımıza ilham vererek mutlu bir ekip ortamı sağlayarak, yolcularına mükemmel hizmeti sağlamaktır.

Misyon olarak Yolcu taşımacılığı hizmetinde daima fark yaratarak, misafirlerimize eğlenceli ve neşeli seyahat zamanları sağlayarak , yolcularının hatıralarında yer etmektir.

Best Van Turizm Doğu Anadolu’nun parisi olarak bilinen Van ilimizde kurulduğu zamandan bu güne kadar en iyi hizmet kalitesiyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Türkiye’nin içinde yer alan tüm illerimizden  Van’a yolcu taşıma seferleri gerçekleştiriyor. Aynı şekilde firma, Van’ dan da yine Türkiyenin içindeki bütün illerimize seferler düzenlemeye devam ediyor.

Best Van Turizm firmasının memleketi olan Van ilimiz  konum ve tarih bakımından turistlerinde ilgi odağı halindedir. Yolcularına birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Günümüz teknolojileri ile geliştirilmiş yolcu otobüsleri mevcuttur. İkramları, eğitimli ve tecrübeli personelleri ile birlikte yolcularımızın en çok tercih ettiği otobüs firmaların dan bir tanesidir.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments