GÜNEY AKDENİZ SEYAHAT

Güney Akdeniz Seyahat

1974 yılında kurulmuş olan firmanın merkezi Antalya’ dır.  Akdeniz Seyahat olarak kuruşmuş olan firma 2002 yılı itibari ile Güney kelimesinide eklemiş ve adını Güney Akdeniz Seyahat olarak yeniden düzenlemiştir.

Güney Akdeniz Seyahat aynı yılda birçok yeni otobüsleride filosuna katarak Adana’ dan başlayan seferlerini Hatay’ a kadar genişletmiştir. Güney Akdeniz Seyahat ‘ in Şu anda bünyesinde 90′ nın üzerinde otobüs bulunmaktadır. Hatay – Adana – Ankara – İstanbul – Alanya – Gazipaşa hatlarına 50’den fazla sefer düzenlemektedir.

Güney Akdeniz Seyahat 2010 yılında yeni otobüsler alarak bütün otobüslerine müşteri konforu için televizyon ekletmiş. Yıllardır birçok firmanın yapamadığı , Hatay – Adana – İstanbul ve Ankara seferlerine yoğun olan günlerde sefer sayısını 3 kat arttırarak yolcularına her daim en iyi müşteri hizmeti ve en iyi hitmet kalitesi vermeyi ilke edinmiştir.

Güney Akdeniz Seyahat 1974’den bu güne Antalya’nın ilk ve tek  firması olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Güney Akdeniz Firmasının Türkiye genelinde en yoğun olarak düzenlediği seferler listesi altta yer almaktadır. Firma ile Türkiye içersinde harika bir gezi rotası oluşturabilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat ‘in Seferleri

Ankara’ dan Antalya’ ya. Dörtyol’ dan  Antalya’ ya. Tarsus’ dan Antalya’ ya. Erdemli’ den Antalya’ ya. Mersin’ den  Antalya’ ya. Aydıncık’ tan Antalya’ ya. Adana’ dan  Antalya’ ya. Alanya’ dan Antalya’ ya. Antalya’ dan Alanya’ ya. Antalya’ dan Anamur’ a.  Bucak’ tan Ankara’ ya. Silifke’ den Adana’ naya. Hatay’ dan Adana’ ya

İstanbul’ dan  Afyonkarahisar’ a. Bozyazı’ dan Adana’ ya İstanbul (Anadolu)’ yakasından Afyonkarahisar’ a Gazipaşa’ dan Anamur’ a. Kemer’ den Ankara’ ya Gebze’ den Afyonkarahisar’ a Fethiye’ den Adana’ ya Anamur’ dan  Adana’ ya Serik’ ten Gazipaşa’ ya Payas’ dan  Alanya’ ya Manavgat’ dan Adana’ ya İskenderun’ dan Adana’ ya

Afyonkarahisar’ dan Ankara’ ya Antalya’ dan Mersin’ e Manavgat’ dan Alanya’ ya Adana’ dan Anamur’ a Antalya’ dan Adana’ ya İzmit’ den Afyonkarahisar’ a Burdur’ dan Ankara’ ya Kırıkhan’ dan Adana’ ya Alanya’ dan Adana’ ya Mersin’ den Alanya’ ya Adana’ dan Alanya’ ya rahat ve konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments