ISPARTA PETROL

Isparta Petrol

1994 yılında kurulan Isparta Petrol Kaliteli bir hizmet anlayışıyla yolcularımızı sevdiklerine en hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Müşterilerinin tüm hizmet beklentilerini en yüksek standartlarda karşılamak için çaba sarfetmeye devam ederek şirketin misyonunu tamamlamış bulunmaktadır.

Firma, Turizm Vizyon olarak ulaşım sektöründe Türkiye’de ve uluslararası alanda bir marka haline gelmeyi üstlenmiştir. Konforlu ve çok kaliteli yolcu taşıma otobüsleri ile ön planda olan firma, müşterilerine verdiği ayrıcalıklarla, yorucu ve uzun süren  ve sıkıcı olan yolculukların çok keyifli , az yorucu ve konforlu bir seyahate çevirmeyi başarmaktadır.

Isparta Petrol  Otobüslerinde yer alan  özel TV sistemleri ile birlikte televizyon , film ya da müzik dinleme tercihlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda koltuklardaki genişliğin fazla olmasından dolayı’ da, yolcular rahat, ferah ve konforlu bir yolculuk yapma imkanınada kavuşuyor.

Isparta Petrol

rahat ve konforlu bir seyahatin yanı sıra, yolcularının can güvenliğini en yüksek seviyede tutarak  katile ve hizmet politikasında En İyi Müşteri Hizmetleri anlayışınıda seyahat eden yolcularına sunuyor. Isparta Petrol birçok ile seyahat imkanı sunmanın yanında aynı zamanda ISPARTA ili içinde özel olarak gezi turları’ da düzenlemektedir.

Filosundaki, iç hacmi geniş, konforlu, güvenli yolcu otobüsleri ile huzurlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.  Yolcularının temel ihtiyaçlarını karşılamak içinde dinlenme tesislerinde ‘ de molalar vererek yolcularının ihtiyaçlarını karşılamayada olanak tanımaktadır.

Isparta Petrol ile Isparta’ya ulaştığınızda şimdi ne yapacağım diye düşünmenize’ de gerek kalmıyor, çünkü  firma, hazırlamış olduğu tur organizasyonları ile ile yolcularının tümünü bilgilendirerek Isparta nın tüm tarihi güzelliklerini, Gezilecek yerlerini, Tarihi mekanlarını, Meşhur yemeklerinden tutunda aklınıza gelebilecek her ne varsa hepsini müşterilerine sağlamaktadır.

Bütün Bu bilgilerden ve ucuza seyahat etme fırsatlarından faydalanmak istermisiniz? Hemen www.otobüsbiletionline.com web sitebizi ziyaret edin ve birbirinden iyi fırsatları değerlendirmeye başlayın.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments