KENT TURİZM

Kent Turizm

Kent Turizm 1955′ yılında yolcu taşımacılığına başlamıştır. Daha sonraki yıllarda ticari olarak şirketleşmiştir. Sonra 1970′ li yıllarda ise Mercedes tarafından üretilmiş olan 302 markalı yolcu otobüsleri satın almıştır. Bu otobüsler ile piyasada yerini alarak otobüs yolcularını taşımaya devam etmiştir.

Kent Turizm Bu zamanlar içersinde Kayseri’ de faaliyet göstermekte olan  diğer otobüs firmaları ile birleşti. O dönemde Türkiye’ nin en büyük otobüs filosuna sahip olan ANADOLU TURİZM adı altında yolculuk faaliyetlerine devam etmiştir.

Çok ortaklı olan firma  ANADOLU TURİZM ile on yıl devam etmiştir. sonra bugünkü ismi taşıyan firmaya yani KENT TURİZM adına dönerek kendi ismi altında yolcu taşımacılığına devam etmektedir.

Kent Turizm ( Önce Güven) sloganını kendisine ilke edinerek 70  adet son model otobüs filosuna katmıştır. Üçyüz’ ün üstünde bilet satış acentası, Yediyüzelli çalışan personeli, Yetmiş adet şehir içi servisi ve güler yüzlü, özverili, saygılı personellleri ile birlikte yolcularına hizmet etmeye devam ediyor.

Firma,Yurt içi servis hizmetleri ile, en iyi ve modern otobüsleri ile çok değerli olan yolcularını memnın etmiştir. Türkiye kapsamında en başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Bursa, Adana vs. olmak üzere toplamda 45 farklı ilimize  güvenli otobüs ile yolcu taşımacılık hizmeti vermektedir.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments