METRO TURİZM > Otobüs Bileti Online

Metro Turizm Bilinmeyenler

Metro Turizm

Adını Önce Yollara Sonra Kalbinize Yazar sloganı ile yollara çıkan Metro Turizm günlük 1500 civarında otobüs seferleri düzenlemektedir.

Yıllık ortalama olarak 19 – 20 milyon civarında otobüs yolcusu taşıma kapasitesi ile karayolu otobüs ile Yolcu taşımacılığında tek başına birinciliği kimselere vermemektedir.

Metro Turizm Acentalarından bazıları…

Ülkemizde en çok yolcu kapasitesine sahip olan vede en çok yolcuyu taşıyan firmanın adıdır. Esenler, Taksim, Silivri,  Karşıyaka, İstinye, Harem, Dudullu, Gaziemir,  Sultanbeyli, Samandıra, Bergama, Güneşli, Mecidiyeköy, Maltepe, Sefaköy, Kaynarca,  Yenibosna, Kartal, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Kadıköy, Sancaktepe, Bodrum,  Ümraniye, 4.Levent, Bayrampaşa, Pendik, Esenyurt, Alibeyköy, Fethiye, Alanya, Bafra, Üçkuyular, Manavgat, Safranbolu ve Merzifon en başta olmak üzere Ülkenin dört bir yanında , illerinde, ilçelerinde bilet satış acentaları bulunmaktadır.

Metro Turizm  Türkiye genelinde 409 farklı il ve ilçeye ulaşım imkanı sağlayan tek firmadır. Satış noktaları, yaygın servis ağları ile yolcu taşıma araçlarının en güçlü firması konumunda bulunan firma sektöründe , sahip olduğu güçlü sermaye ile  filosundaki son sistem üretilmiş  otobüslerini yolcuları ile buluşturmaktadır.

Firma bu geniş ulaşım ağı sayesinde Türkiye’ nin hemen her noktasına otobüs seferi düzenlemektedir. Neredeyse istediğiniz her il ve ilçenin biletlerini Metro Turizm’ firmasında bulabilir ve www.otobusbiletionline.com üzerinden satın satın alabilirsiniz.

Metro Turizm Otobüslerinin Özellikleri Nelerdir ?

Seyahatleriniz için tercih ettiğiniz  2+1 koltuk düzeniyle en konforlu ve en rahat seyahatlerinizin değişmez tercihi olan Metro Suit otobüsler, Rahat yolculuk algısının ulaştığı son nokta olarak görülmektedir. Büyük olarak tasarlanmış koltukların rahatlığı sizi kendinizden geçirip rahat bir uyku çekmenize olanak sağlayacaktır.

Bütün donanımlara sahip olan Otobüslerde İnternet ,müzik , filmler, oyunlar ile sıkılmak zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlar, diyet ürünler Suit otobüslerde bulunan zenginliğinin ufak bir örneğidir. Metro Class hemen hemen bütün güzergahlarında yer almaktadır.

Metro Turizm’ in Yurt Dışı Seferleri varmı ?

Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan,  gibi ülkelerin yapacağınız yolculuklarda Metro Euro sizlere eşlik etmekten kıvanç duyacaktır.

Ülkemizdeki Otobüs Firmalarını Metro‘  ile kıyasladığımızda toplamda Türkiye genelinde 409 farklı İl, İlçe, Kasaba olarak 409 noktaya sefer düzenlemekte ve bu seferlerini günden günede artırmaktadır.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments