SEÇ TURİZM

Seç Turizm

Seç Turizm firmasından güvenli bir şekilde otobüs bileti almak ve tüm seferlerini görmek istermisiniz? Otobüs bileti arama konsolumuzun üst sekmesinde yer alan otobüs sekmesini aktif hale getirerek bir altında bulunan bilgileri doldurup, seyahat etmek istediğiniz tarihi seçerek Ara butonuna tıklamanız yeterli olucaktır. Tüm Sefer saatleri ve bilgileri karşınızda..

Seç Turizm otobüs biletlerini en ucuz ve en uygun fiyatlar ile www.otobüsbiletionline.com üzerinden satın alabilirsiniz. Türkiye’ de bulunan birçok şehir ve ilçesine konkorlu,keyifli ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile yolcu taşımacılığı alanında, uzman kadrosu ve hizmet kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Seç Turizm, Yolcu taşıma standartlara uygun, yenilikçi, gelişmelere açık ve müşterilerine saygılı bir anlayışı ilke edinerek hizmet vermeye devam ediyor.

Seç Turizm, aynı zamanda denetleme ekipleri ile birlikte , müşterilerinin bir sıkıntı yaşamaması ve hizmet kalitesini arttırma adına hertürlü önlemleride almıştır. Tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek hemen kendi taşıma sistemine eklemeye ve yolcularının birbirinden farklı olan tüm beklentilerini karşılamaya çaba sarfetmektedir.

Seç Turizm’min otobüs bilet fiyatlarını ve otobüs sefer saatlerini öğrenmek için, www.otobüsbiletionline.com adresini ziyaret edip gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yolculuklarınızı keyifli ve eğlenceli hale getirebilmek için yolcularına internet, Televizyon, Film ve ikram seçeneklerini siz derğerli müşterilerimize sunmaya devam edicektir.

Seç Turizm

Otobüs bilet fiyatları birçok firmaya göre çok daha uygun bulunabilmektedir. Bu imkanı www.otobüsbiletionline.com üzerinden yapıcağınız sefer sorgulama işlemi ile otobüs sefer saatlerine vede otobüs bilet fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Gaziantep ilinden ülkenin birçok noktasına  Seç Turizm otobüs bileti satın alarak ulaşabilirsiniz. Seç Turizm firmasının hangi otogarlar ve terminaller’ den hizmet verdiğini öğrenmek için www.otobüsbiletionline.com sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Seç Turizm’in bazı araçlarında Digiturk yayınlarıda verilmekte. Yolculuk esnasında, uygun olan saatlerden radyo ve müzik yayını da yapmaktadır. Yolcular, koltuk arkalarında bulunmakta olan LCD ekranlı sistemler üzerinden, kendi keyif ve zevklerine göre müzik dinleme imkanınada sahip olmaktadır. Gene bununla birlikte bazı otobüslerinde  Lig Tv yayını da yapılmaktadır.

Seç Turizm’in Otobüs Filosunda olan Otobüsler arasında sırası ile Neoplan,  Cityliner, Tourliner, Neoplan Starliner de bulunmaktadır. Mola verdiği Tesislerden başlıcaları arasında Değerli Tesisleri – Kula Şapcı Tesisleri – Akşehir Kaplan Tesisleri – Gazipaşa İsmailoğlu Tesisleri – Hendek Orhan Ağaçlı Tesisleri – Aksaray Demireller Tesisleri – Konya Ereğli Orhan Ağaçlı Tesisleri – Sivrihisar Nasreddin Hoca Tesisleri – Sivrihisar yer almaktadır.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments