ULUSOY TURİZM

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm  slogan olarak Her Şey Zamanında diyor. 1937 yılında kurulmuştur. O günden bu güne seyahat eden yolcularına yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Karayolu taşımacılık sisteminin en kaliteli hizmet anlayışı olarak yerine oturmasında çok etkin bir rol oynamıştır.

Ulusoy’un Türkiyede’ ki yolcu taşıma hatlarında kullandığı, otobüslerde yüksek kalite standartlı ve ek donanımları ile dikkat çekmektedir. Günümüzde oldukça geniş bir yolcu taşıma hattına sahip olan Ulusoy, tam olarak 320 otobüs ile yıllık ortalama 3 milyonun üzerinde yolcu taşımaktadır.

Ulusoy yolcularına en ucuz otobüs bileti ve de en kaliteli yolculukların yapılabilirliğini bizlere göstermektedir. Türkiye’nin en  uzak noktalarında bulunan şehirleri birbirine bağlayan Ulusoy Turizm, İzmir’den başlayıp tam olarak Hatay ilimize kadar büyük bir ulaşım ağına sahiptir.

Ulusoy Turizm’ in  kampanyaları ve hergün güncellenmekte olan fiyat bilgileri için www.otobusbiletionline.com adresimizi ziyaret etmenizi öneririz. Ulusoy turizm bilet fiyatları daima değişkenlik göstermektedir.

Gitmek istediğiniz yeri yazarak online bilet satış sisteminden taratın ve otobüs bilet fiyatları karşınıza çıksın. Ulusoy firmasının başlıca seyahat noktaları: Ataşehir, Küçükyalı, Esenler, Bursa terminali, Söğütözü, Esenler Otogar, İstanbul Otogar, İstanbul Ankara Aşti, Bodrum, Alanya, Gebze, Samsun, Trabzon, Edirne, Rize, Amasya, Adana, İzmit, Ordu, Kayseri, Kastamonu,Sakarya, Zonguldak, Mersin, Karabük, Tokat, Erzurum, Konya gibi şehirlere ve ilçelerdir.

Her Şey Zamanında

En Köklü kurumsal firmalardan birisi olan Ulusoy Turizm, Seyahat eden yolcularından her daim tam puan almıştır. Teknolojileride çok yakından takip eden firma , otobüs filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu ispatlamıştır.

Ulusoy’firmasında başlıca hazır bulunan otobüsler. Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi. Son model teknolojiler ile üretilen, oldukça konforlu ve güvenilir otobüsler bulunmaktadır.

Taşıdığı otobüs yolcularının güvenliğini her zaman en üst düzeyde bulunduran bu konuya oldukça özen göstermektedir. Ulusoy Turizm tüm araçlarında hız sınırlaması yapmaktadır. Yolcuların konforlu , rahat ve güvenle seyahat etmeleri için birçok şey düşünülmüş ve uygulamaya konmuştur.

Ulusoy Yolcu Otobüslerinde bulunan hizmetler : Kişiye özen film, Canlı Yayın TV sistemi, Kablosuz internet ağı, MP3 müzik çalar, koltuklarda emniyet kemeri, Türk kahvesi. Royal Class otobüslerde ; Sabah kahvaltısı, Yastık ve battaniye, Royal Class otobüslerde ; Geniş koltuk, Royal Class otobüslerde ; Yolcu sigortası, Araçlarda tuvalet imkanı bulunmaktadır.

Başlıca Otobüs tesisleri : Afyon İstiklal Tesisleri, Aksaray Hanifi Yılmaz Tesisler, Hendek Park Shop Tesisleri, Ilgaz Akbak Tesisleri, Osmancık Asya Tesisleri, Pamukova Tunatan Tesisleri, Pamukova İlhan Tan Tesisleri, Günaydın Tesisleri, Sungurlu Dağ Tesisleri, Susurluk Ulusoy Tesisleri,Terme Ulusoy Tesisleri,Hüsem Tesisleri, Pozantı Doğan Tesisleri, Yozgat Çoskunlar Tesisleri, Denizli Ender Tesisleri,Şerefli Koçhisar Ayrancı Tesisleri, Hendek İsmailoğlu Tesisleri

Ulusoy Turizm iletişim telefonları ve iletişim bilgileri firma telefonları sayfamızdan kolayca alınabilir. Aklınızda bulunsun www.otobusbiletionline.comüzerinden almış olduğunuz biletler için yazahane yada otogarlara gitmenize gerek yoktur. Eğlenceli ve hoş seyahat temennileri ile iyi yolculuklar.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments