VARAN TURİZM

VARAN TURİZM

Uzak Diye Bir yer Yok diyen Varan Turizm ,  karayolu ile yolcu taşıma işine 1946 yılında katılmıştır. Çok uzun yılların bilgi ve birikimi ile ve milyonları aşan otobüs müşterisi ile güven, kalite ve konfor bilincini ilke edinmiştir.

İlk defa İstanbul – İzmit arasında sefer yapmış olan Varan , şimdilerde ülke genelinde yaygın olan acentelerinde toplamda 230 bilet satış acentası mevcut. 350 adet yolcu taşıma otobüsleri ve ileri teknoloji ile donatılmış sistemleri ile yurtiçinde Türkiyenin büyük bir bölümüne seferler düzenlemektedir.

Uluslararası Otobüs taşımacılığı standartlarının çok üstünde sunduğu hizmetlerle bir çok firmayı gerisinde bıraktı. Kendi modern mola merkezleri ile de bugünkü haline kadar gelerek sektöründe en ünlü markalardan birisi olmuştur. Varan Turizm ile konforlu, keyifli ve güvenli bir yolculuk yapmanın tadını Çıkartın.

Hedefe Varan Turizm

Yolcularının konforlu bir şekilde seyahat etmesini hedeflemektedir.Bunun için  filosunda yer alan otobüsler, konforun dışında yüksek güvenlik sistemleri ile yolcuların rahat ve huzurlu bir yolculuk yapmalarına da olanak sağlamaktadır.

 Bunların dışında kişiye özel televizyon, internet , uydu gibi seçenekler ile birlikte seyahatleriniz çok dahada keyifli hale gelmektedir. Koltuklarda bulunan emniyet kemeri ve hız limitinin aşılmasını otomatik olarak önleyen sistemleri, yolcuların çok daha güvenli bir seyahat etmelerini sağlamaktadır.

 Yolcu otobüslerinde bulunan hava filtre sistemleri de dışarıdan gelen kirli hava  ve alerjik polenlerden yolcularını koruyor. Otobüslerde  bulunan klimalar, otobüs içinde bulunan havayı her saniye yenilerken, oldukça genişletilmiş olan koltuk aralıkları daha konforlu ve rahat bir seyahat imkânı sunuyor.

Firmanın tecrübeli , eğitimli ve güler yüzlü personelleri, yolcularına sürekli olarak kaliteli hizmet sunmak için çaba sarfetmektedirler. Varan Turizm Otobüslerinin tamamında mutfak özelliği bulunmakta, yolculara isteğe bağlı olarak sıcak yada soğuk ikram sunulmaktadır.

Kısacası yolcular kendilerine verilenler ile yetinmek zorunda kalmıyorlar. Travego otobüsleri haricindeki tüm otobüslerinde tuvalet de bulunuyor. Anladığınız üzere Varan Hizmette ve Kalitede asla ve asla ödün vermiyor.

Varan ile Marmara’dan tutunda Ege’ye kadar Ege’ den tutunda taa, Akdeniz’e,  Orta Anadoluya ve Karadenize kadar birçok noktasına rahatça ulaşabilirsiniz. Uzun seyahatlerden sıkılan yolcular için  “Yolboyunca” dergisi misafirlerine sunduğu hizmetlerden sadece bir diğeri.

Varan Turizm Otobüs Biletini www.otobusbiletionline.com ‘ dan satın güvenli bir şekilde satın alarak acentaya gitmeden telefonunuza gelen mesaj ile otobüsünüze binip rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments