HIZLI FERİBOT

Hızlı Feribot

İstanbul, Bursa, Bandırma ve Pendik arasında, Yenikapı, Bursa, Yalova, Bandırma ve Pendik arasında Hızlı Feribot seferlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul deniz otobüsleri firması, kısa adıyla İDO. Bünyesinde 5 ayrı modelle birlikle toplamda 9  Hızlı Feribot ile filosunu kurmuştur. Bu Feribotlar ile hizmet vermektedir.

Osmangazi ve Orhangazi isimli hızlı feribotlar:

2007 model olan feribot Avustralya menşeili olur 1200 yolcu kapasitesi bulunmaktadır. Toplam araç kapasitesi ise 225 tir. Yenikapı – Bursa hattında sefer yapmaktadır. Ortalama yolculuk suresi 95 dakikadır.

Adnan Menderes ve Turgut Özal isimli hızlı feribotlar:

1998 model olup Avustralya menşeilidir. Yolcu kapasitesi 800 kişidir.Araç kapasitesi ise 200 araçtır. Yenikapı Bandırma ve Yenikapı Bursa seferlerinde kullanılmaktadır. Yenikapı – Bursa arası varış suresi 95 dakika. Yenikapı – Bandırma arası varış süresi 130 dakikadır.

 

Kanuni Sultan Süleyman ve Yavuz Sultan Selim İsimli Hızlı Feribotlar:

2008 model olup Çin menşeilidir. 600 kişilik yolcu kapasitesi ile 112 araç kapasitesine sahiptir. Pendik – Yalova seferlerinde kullanılmaktadır. Hedefe varış süresi 45 dakikadır.

 

Recep Tayyip Erdoğan ve Fatih Sultan Mehmet isimli hızlı feribotlar:

2003 model olup Norveç’in şeydir 588 kişilik kapasitesi ile 112 araç kapasitesi bulunmaktadır. Yenikapı – Yalova seferleri ne yapmaktadır. Sefer süresi yaklaşık 75 dakikadır.

 

Cezayirli Hasan Paşa isimli hızlı feribot:

1997 model Avustralya menşeilidir. 490 kişilik yolcu kapasitesi ve 94 araç kapasitesine sahiptir. Yenikapı – Yalova seferlerinde kullanılmaktadır. Varış suresi 75 dakikadır.

 

Bu seferlere ve güzergahlara ait biletleri www.otobüsbiletionline.com web adresimizde bulabilir ve satın alabilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments