AKÇAY OTOBÜS BİLETİ

Akçay Otobüs Bileti

Doğayı seviyorsanız bir doğa gezisi için Akçay tam size göre biryer başlıca gezilebilecek ve görülebilecek yerler arasında Akçay Otobüs Bileti alarak Sarıkız Tepesi’ ne çıkabilir, Dağ Evleri’ ni görebilir, Akçay Sarıkız Heykeli ve Çevresinde hatıra fotoğrafı çekebilirsiniz.

Bunun dışında daha birçok doğa gezisi gerçekleştirebilirsiniz bu yerleride sıralayacak olursak. Küçükkuyu, Tatlı Su, Kazdağları Ağlayan Cam, Hasan Boğuldu (Zeytinli), Kızıl Keçili Yolu, Kazsağları Sütüven, Akçayın Tarihi Evleri ve Akçay Sahili tamda size göre hadi keşfet

Unutmadan Sabah Güneşi’ nin doğuşu ve Akşam Güneşinin batışında Akçayda manzara hatıralarınıza ve fotoğraflarınıza girerek sizler için unutulmaz hatıralara vesile olabilir. Güre Kaplıcalarınıda unutmamak lazım tüm bedeninizi bu harika kaplıcalarda dinlendirmeyi de unutmamak gerek.

Türkiye’nin, Balıkesir ilinin , Edremit ilçesine bağlıdır Akçay. Ege bölgesinde yer alan beldenin 2014 yılı nufus sayımına göre nufusu toplam 10.316 dır. İl alan kodu 0266 dır. İl plaka kodu ise 10 dur. Posta kodu ise 10390.

 

Akçay ilçesinin özellikleri:

 

Ülke Türkiye Türkiye
İl Balıkesir
İlçe Edremit
Coğrafi bölge Ege Bölgesi
Nüfus (2014)
Toplam 10,316
Zaman dilimi UDAZD (+3)
İl alan kodu 0266
İl plaka kodu  10
Posta kodu 10390

BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments