AKHİSAR OTOBÜS BİLETİ

Akhisar Otobüs Bileti

Manisa, Akhisar Otobüs Bileti ‘ nizi alarak bir gezi turu yapın ve Akhisar beldesinde bulunan Paşa Camii ve Paşa Hamamı‘ nı ziyaret edebilir. Tarihi Hamamda güzel bir banyo keyfi yapabilirsiniz. Beldede yer alan bu Tarihi Camii ve Hamam’ ın aynı tarihlerde birlikte yapıldığı sanılmaktadır.

1400′ lü yıllarda yapıldığı sanılan tarihi eserlerimizin yapılış tarzı ve düzeni 15. Yüzyıl mimarisi özelliklerini taşımaktadır. Bu duraktaki gezinizi tamamladığınızda beldede bulunan diğer başka bir tarihi eser olan Akhisar Çağlak Boğazı, 9000 yıllık tarihi geçmişi ile ve dışardan bakıldığında,  izlendiğinde batan günesin ışığında sizleri büyüleyecek harika bir tarihi güzellik aynı zamanda oldukça eski medeniyetlere de ev sahipliği yapmış bir bölge.

Beldede bulunan Gezilecek yerleri tamamladığınızda son olarak bir doğa turuna çıkın ve Akhisar’ a bağlı bulunan Karaköy‘ de doğayla başbaşa kalın. En ucuz akhisar otobüs bilet fiyatları’ nı sorgulayarak ucuz Akhisar Otobüs Bileti‘ nizi satın alın, alırken kazanın.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments