AKKUŞ OTOBÜS BİLETİ

Akkuş Otobüs Bileti

Ordu, Ünye‘ ye bağlı olan Akkuş canlanan turizm’ iyle geleceğin parlak Kayak merkezlerinden biri olmaya aday. Akkuş Otobüs Bileti ‘ nizi alıp beldenin tüm zenginliklerini keşfedin.

Akkuş ilçesinde çıkmakta olan maden suları nın oldukça şifalı özelliklerde olduğu bilinmektedir. İlçenin en önemli özelliklerinden bir tanesi ve ziyaretçilerinde geliş nedenlerinden bir tanesi olan ilçeye bağlı olan Argan Yaylası‘ nda yazın en sıcak günlerinin yaşandığı Ağustos aylarında bile Kar bulunmasıdır.

Bu muazzam güzelliği ve doğası ile gelecekte Ünye’ de Denize girip serinlerden bir ertesi gün Akkuş’ ta Kayak yapabilirsiniz. Bölgede yayla beldelerimizdeki bütün özellikleri bulabilirsiniz. Doğa severler için keşfetmeye değer. Tertemiz Havası, Yemyeşil Kayın Ormanları, Buz gibi soğuk içme suları, Kaynak suları ve Piknik alanları ile geleceğe ışık tutuyor.

Kış Mevsiminde En beyaz Kar nerde? Sorunuza cevap : Akkuş tur. Ordu, Ünye, Akkuş Otobüs Bileti ‘ nizi www.otobusbiletionline.com‘ dan sorgulayarak online alın ve keşfetmeye başlayın.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments