AKSAZ OTOBÜS BİLETİ

Aksaz Otobüs Bileti

 İnternetten  www.otobüsbiletionline.com‘ dan  Aksaz Otobüs Bileti ‘ zi  sorgulayarak otobüs bileti fiyatları’ nı öğrenebilir ve en ucuz otobüs biletini alarak bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye’ ye bağlı, Akdeniz bölgesinin nadide güzelliklerinden biri olan Aksazlar Koyunu mutlaka gezi listenize eklemelisiniz

Aksazlar Koyu’nun denizi oldukça sakin olmasına karşın suyun bulanık olmasından dolayı, Fethiye’de bulunan diğer bölgelere nazaran, dalış yapmak isteyenler için pekde elverişli değildir.

Aksaz aslında Askeriye ve Askeri kampların yer aldığı bir bölgedir. Türk Deniz Üssüne Ait olan bölgede askeri yapılar ve askeri lojmanlar bulunmaktadır. Bu nedenle bölgeyi keşfe gelen yerli yada yabancı turistlerin de geçmesize izin verilmemektedir. Ayrıca yasaklanmış bir bölgedir.

Aksaza gitmek için yola koyulsanız bile malesef bir kontrol noktasında durdulucaksınız doğa severler için gerçekten harika yeşilliği, tertemiz havası ve masmavi denizin birleşmesi ile tam bir güzellik.

Askeriye olmasından ötürü çeşitli güvenlik gerekçeleri ile bu muaazzam güzellikteki doğa’ dan mahrum kalıyoruz. Umarız ilerleyen zamanlarda bu bölgede turizme açılır ve keşfedilmemiş bu toprakları keşfedebiliriz.

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments