AKYAZI OTOBÜS BİLETİ

Akyazı Otobüs Bileti

Doğa ve Doğa gezilerinden hoşlanıyorsanız Başınızı döndüren havası ile Sakarya, Akyazı tamda size göre biryer.  Akyazı otobüs bileti alarak Kuzuluk Kaplıcalarında rahatlayabilir,  Sakarya’ ya bağlı olan Akyazı’ da doğanın bize sunduğu bu şifalı su kaynaklarından faydalanabilirsiniz.

Akyazı’ da yapılabilecek etkinlikler ve görülecek yerler nelerdir diye merak ediyorsanız ! Mudurnu Sülüklügöl çevresinde harika bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Civardaki en güzel doğal manzaraya sahip olan Sülüklügöl, Mudurnu ile Akyazı arasındaki yol üzerinde yer alır. Göl ve Çevresinde yürüyüş yaparken hatıra fotoğraflarıda çekmeyi unutmayın sakın.

Bunların dışında Akyazı’da başka ne gibi etkinliklerde bulunabilirim diyorsanız ! Acella Yaylası için düzenlenmekte olan şenliklere katılabilirsiniz.… Yılda bir kez Temmuz ayında yapılan şenliklere yöre halkının yanında son yıllarda turistlerde ilgi göstermeye başlamış ve Acella Yaylası şenliklerine katılmaya başlamıştır.

Doğa severlerin gözdesi olan Yayla Hayatı ve Yayla Doğası için mutlaka Sultanpınar Yaylası, Keremali, Boztepe Yaylası ve Susuz Yaylalarını’ da mutlaka yapılması gerekenler listenize eklemelisiniz.

Bunun dışında, Ballıkaya Köyü ve Taşkaya Köyü’nde bulunan Üç Şehitler Anıtı‘nıda gezin. Keremali Tepesi’ Geyve Boğazı, Sakarya Nehri, Karagöl Yaylası, Sapanca Yaylaları ve Maden Deresini keşfe çıkın ve gezmeden Akyazı tatilinizi sonlandırmayın.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments