ALAÇAM OTOBÜS BİLETİ

Alaçam Otobüs Bileti

Alaçam Otobüs Bileti alarak Samsun’ un ilçesinde bir keşfe çıkın ve Harika bir kumsal olan Alaçam Koyunda  bir yürüyüş yapın, Tarihi Şadibey Camii! ziyaret edin ve Geyikkoşan Mesire Alanında bir tertemiz sahil havası soluyarak bir piknik yapın.

Karadeniz’bölgesinin parmakla gösterilecek sahillerinden biri olan Geyikkoşan Sahili  Samsun ilimizin tertemiz denizini ve sahil havasını yansıtır. Bu sahililimiz mesire alanı olarakta kullanılıyor.

Samsun, Alaçam Otobüs Bileti alarak başladığınız gezinizde, Karadeniz’in hareketli denizinde serinleyebilirsiniz. Bu sahil, büyük bir kumsala ve kumsalca uzanan bir plaja sahiptir. Sahil boyunca bulabileceğiniz bir sürü konaklama tesiside karşınıza çıkacaktır.Tatilinizi uzun süreli yapmak istediğinizdede Geyikkoşan sahilinde beklentilerinizi karşılayabilecek kalitede otellerde mevcuttur.

Alaçam’ da geçireceğiniz zaman içersinde bölgede bulunan diğer önemli Tarihi yerler arasında, Fazıl Ahmet Paşa Medresesi, Akalan Şelaleleri ve Kabaceviz Şelaleleri yer almaktadır. Bu şelalelerde akan su altında kısa süreli bir serinleme sizi kendinize getirecektir.

Kabaceviz Şelaleleri Gezginler, Turistler, Tatilciler ve Doğa severler için güzel bir gezi alanıdır. Sıralı olarak oluşan üç kaya katmanlı balkondan oluşan ve her kaya balkon katında farklı olan bu güzel  şelaleler her geçen gün ziyaretçi sayılarını arttırmaya devam ediyor.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments