ALANKENT OTOBÜS BİLETİ

Alankent Otobüs Bileti

Ordu ilimize bağlı olan Alankent’ e Alankent Otobüs Bileti  www.otobusbiletionline.com‘ da otobüs firmalarını karşılaştırarak ucuz otobüs biletini alın. Alankentte gezilecek yerler hakkında aradığınız tüm bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Alankent ne var dediğinizi duyar gibi oluyorum ! Tarihi olarak bölgede bir eser bulunmasada Tertemiz Havası, Yemyeşil Ormanları, Yemyeşil ve dümdüz Yaylaları ile ve Yeraltından çıkan doğal Şifa Suyu ve fındıkları ile ön planda Tamda doğaseverler için bir belde.

Bölgede çıkan Şifalı suyun Bazı hastalıklara iyi geldiği söylenmektedir. Bunlardan bazılarını sıralayalım, Kuadra, Böbrek Taşına, Kum Erimesine, Mide, Romatizmal Hastalıklara ve Kireçlenme’ dir.

Bunun dışında bölgede Doğa manzarası ile ön planda piknik alanları bulunmakta ve Aile çay bahçesi ile gelen misafir ve ziyaretçilerine Balık ızgara ve Çay hizmeti vermektedirler. Bu Doğal manzara eşliğinde çay keyfide bir başka olur.

Unutmadan Alankente yaz yada kış aylarında Alankent Otobüs Bileti alarak her mevsimde her dönemde ziyaret edebilir ve mevsimlere göre yeşeren doğanın keyifli sürebilirsiniz.Kışın Kalı zamnlarında bu manzarayıda mutlaka görmelisiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments