BATI ANTALYA TURİZM

Batı Antalya Turizm

Eski günlerde şehirler arası veya ilçe ile şehir arasında seferler günlük yapılıyordu. Batı Antalya Turizm ‘de bunlardan biriydi. Bu günlerde araçlar ise teknolojik koşullardan uzak değişik markalarda koridorsuz, burunlu ve bagajları üstlerinde bulunan modeller bulunmaktaydı. Seferlerin az olmasından dolayı insanlar araç işine doluşur 10 – 15 kişilik veya 15 – 20 kişilik araçlara bunun iki katı kadar insan doluşurdu. Işte böyle bir süreç içinde iken 1970’li yılların sonu gelmişti.

Seneler ilerlemiş ve yıl 1980’li yıllara gösterirken firma Antalya Kaş arasında Mercedes Benz 0302 araçları ile sefer düzenlemeye başlamıştı bile. Zaman ilerledikçe ulaşım araçları yenilenmiş değişik güzergahlara seferler düzenlenmeye başlamıştır. 1990’lı yılların gösterirken araçlar daha konforlu bir hale getirilmiş. Katlı otobüs firmaları değişik markalarla rekabet ortamı oluşturmak., Mercedes Benz Mitsubishi MAN marka 40-50 yolcu kapasitesi araçlar hizmete başlamıştır.

Zaman geçtikçe firmalar otobüslerini daha konforlu haline getiriyor. Turizm şirketleri de kendi aralarında rekabet ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek için yarışır hale geliyordu.

 Batı Antalya Turizm , ilçelerine sahillerden ve yaylalardan Fethiye-MarmarisEe kadar uzanan bölgelere seferlerini sürdürmektedir. Bölgede taşımacılıkta “Türk şoförü en asil duygu’nun insanıdır” sözüyle hareket etmiş ve yolcu taşımalarında ki kariyerini en üstlere çıkartmak için mücadelelerini 30yılı aşkın bir süre ile sürdürmeye devam etmektedir.

Her firmanın olduğu gibi bu firmada da müşteri memnuniyetini sağlamak firmanın en ileri ilkelerinden biri haline gelmiştir. Tecrübeli personeliyle, kaliteli hizmet anlayışıyla, sürekli yenilenen Filosu ile yolcularına kaliteli bir hizmet sunmaya her daim hazır beklemektedir.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments