KAMİL KOÇ

Kamil Koç

Kamil Koç , Türkiyede’ ki  ilk otobüs firmalarından bir tanesi konumundadır. Kurucusu adından da anlaşılacağı üzere Kamil Koç’ tur. Firmanın tam olarak resmive Ticari adı ; Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.’ dir. Otobüs bileti almak isteyenlerin bir çoğunun öncelikle ilk olarak tercih ettiği firmalardan biridir.

Otobüs firması biletlerine en kolay ulaşılabilen firmadır. Birbirinden farklı şehirler arasında çok sık seferler düzenlemekte olan firma bunun dışında, oldukça konforlu ve çok kaliteli otobüslerinde sunulan hizmetler de bu kalitededir.

Kamil Koç Karayolu yolcu taşımacılığı yapmaya karar verdiği yıllardan bu yana kalite ve güven ilkesinden ödün vermemektedir. Teknojojide ve her alanda ilerlemekte olan dünyanın yolcu taşımacılık konusundaki ihtiyaçlarını ilke edinerek  yoluna devam eden güçlü bir seyahat firması olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Eski zamanlardan günümüze kadar edindiği tüm tecrübeleri geleceğin yolculuk ve seyahat teknolojileri ile birleştirmiştir. Önceliği Müşteri konfor ve güvenliğine veren Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Adını Türkiye’ nin en seçkin markası haline getirmiş ve bu dalda oldukça fazlada ödüller almıştır.

570 araçlık yolcu otobüsü sayısı  devasa bir filoya sahiptir. Türkiye’deki en en saygın otobüs firmalarından biridir. Modern ve Teknolojik gelişmelere uyan otobüslerden oluşmuş filosuy ile seyahatlerinizde Rahatlık, Keyif ve konforun tek adresidir.

Kamil Koç’ da otobüs içi İkramları sınırsız olmakla birlikte siparişinizi  Lcd ekranlardan verebilir, TV, Müzik yayını ve internet gibi teknolojik ihtiyaçlarınızı evinizde imiş gibi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatlarındaki ucuzluk sayesinde  ucuz otobüs bileti alarak yararlanabilir ve alırken kazanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Otobüs ile yolculuk keyfine frima’nın yolcuları için hazırlatmış olduğu, yolculuk dergisini okuyabilir, Yoğun Tempolu iş seyahatlerinin yada tatil yolculuklarının keyfini sürebilirsiniz.

Ülkemizde yaygın otobüs terminali ve şubesine sahip olan Kamil Koç, İç Anadolu, Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Marmara bölgesinde yaygın olarak hizmet vermektedir.

Firmaya ait otobüs biletlerini www.otobüsbiletionline.com web sitemizden en uygun, en ucuz fiyatlara temin ederek satın alabilirsiniz. Web sitemizden yaptığınız alış verişlerde 3D güvenlik sistemi sayesinde ve kolay ulaşabilirlikten faydalanabilirsiniz. Bu sayesinde hem güvenli hemde kolay bir şekilde hizmetlerden faydalanabilirsiniz.


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments