FAYDALI BİLGİLER

Uçak Yolculuğu Yapmaktan Korkuyormusunuz? Uçak Fobinizmi Var? İşte Size Bazı Tavsiyeler. Faydalı Bilgiler

-Saatlerce sürecek, uzayıp giden yollarda bitmek bilmeyen bir otobüs yolculuğunu, kısa bir sürede karetme fırsatını kaçırdığınızın farkına varın. Size sunulan  Faydalı Bilgiler  varsa değerlendirin.

– Düşünün dünya üzerinde kaç tana havalimanı var ve hergün bu hava limanlarına onlarca yüzlerce uçak kalkıp iniyor ve hergün milyonlarca kişi havayolunu tercih ediyor. Sizce uçakta sıkıntı olsa bukadar insan buyolu tercih edermiydi?

– Yaz günlerinden güzel rüzgarsız bir günde yakun mesafeli bir uçak bileti alın ve uçun. Havanın iyi olduğu zamanlarda uçağın sarsılma ve türbülansa girme ihtimalini kaldırıyor. Bu nedenle kendinizi yolculuk sırasında daha iyi hissedebilirsiniz.

-Kendinizi kötü bir olasılığa inanmaktan vaz geçirin ve olumlu düşnün. Kendinize fayda verecek şeyleri telkinde bulunun, sizi cesaretlendirecek şeylere yönelin.

-Kendi kendinizi ikna etmeye çalışın ve günde milyonlarca kişinin kullandığı havayolunun güvenli bir şey olduğuna kendinizi inandırın.

-Şunuda bilmenizde fayda varki; Yapılan araştırmalarda en güvenli yolun hava yolu olduğu ve bir uçağın düşme ihtimali onmilyon da bir ihtimal.

-Kara ve deniz yolu yolculukları hava yoluna oranla kaza oranı daha fazla. Daha çok kara yollarında kazalar gerçekleşiyor.

-Uçak kalkmadan yapacağınız nefes egsersizleri, ferahlatıcı sakinleştirici bitki çayları size fayda verebilir

-Siz hiç otobüs bilet reonlarında uzun kuyruklar gördünüzmü? Ama Uçak bileti reyonlarında uzun kuyruklar oluşuyor.

– Uçakta sizin dışınızda onlarca vaya yüzlerce kişi olduğunu, yanlız olmadığınızı unutmayın. Gideceğiniz yeri ve sizi bekleyen kişilerle geçireceğiniz zamanın planlarını yapın.

-Bilet alırken koltuk seçinlerinde orta koridor tarafını tercih edin ve otururken sizi meşgul edecek değişik şeylerle oyananın. Bu sizi daha iyi gelir.

-Aslında kafanızda kötü olaylar canlandırmak hep olumsuz düşünmek, sadece uçak fobisi için değil, sizi hayatınızın birçok döneminde olumsuz etkilediğini düşünün ve bundan vaz geçın.

-Biletlerinizi www.otobüsbiletionline.com web ardesimizden almanızı öneririz. Buradan aldığınız ucuz uçak bileti kendinizi iyi hissettircek ve yolculuğun nasıl bittiğini farkedemiyeceksiniz.

-Hemen hiç beklemeden kendinize Otobüs Bileti Online’den bir uçak bileti alın ve uçmanın tadını çıkarın.

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments