ŞİKAYET VE YORUMLAR

Şikayet ve Yorumlar

Bu sayfa aracılığı ile Taşıyıcı Firmalar hakkında yapılan Şikayet ve Yorumlar  kısımlarını okuyabilir, Yapılan yorumlara göre Firma seçebilir ve seyahatinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda Taşıyıcı otobüs, Uçak ve İdo hakkında yorum yaparak diğer seyahat edenlerede seçeceği Taşıyıcı Firma hakkında bilgi verebilirsiniz. Unutmayın herbir yorum Mutlaka En İyi Müşteri Hizmetleri olarak Sizlere dönecektir.

Şikayet ve Yorumlar :

Otobüs ile yaptığınız seyahatlerde, Uçak ile yaptığınız yolculuklarda, İdo ve Feribot yolculuklarınızda karşılaştığınız , hoşnut olmadığınız, düzeltilmesini istediğiniz, size göre taşıyıcı firmaların , artıları ve eksileri nelerdir ?

Taşıyıcı firmalar hakkında yorum yapın ve En iyi Müşteri Hizmetleri Katite Politikası adına buradan sesiniz olalım. Tecrübe ve deneyimlerinizi paylaşarak, seyahat etmek isteyenlere seyahatlerinde seçecekleri firma konusunda bilgi ve tecrübe edinmelerine ve firma seçmelerine yardımcı olalım.

Lütfen Yorum yaparken aşırı hakaret içeren söz cümle ve kelime kullanmamaya dikkat edelim. Burada bizlerle paylaşılan bu yorumlar daha sonrasında belli aralıklar ile taşıyıcı firmalara gönderilerek sizlere daha iyi müşteri hizmeti sağlayabilmek adına, Sizlerin Sesi olalım.

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments