Dünya’ da En Çok Turist Çeken Yerler; Everland

  • 0

Dünya’ da En Çok Turist Çeken Yerler; Everland

Dünya’ da En Çok Turist Çeken Yerler; Everland

Güney Korede bulunan ve Dünya’ da En Çok Turist Çeken Yerler; Everland  bu iddasıyla Dünyada  2. sırada bulunmaktadır.  Çocuklarınıza hediye olarak Everland Gezisi hediye edebilir ve birlikte bir tatile çıkabilirsiniz. Tamamen çocuklara özgü hazırlanmış olan Everland’ da merak etmeyin hiç canınız sıkılmayacak.

Sadece çocuklar için bir eğlence parkı olarak tasarlanmış olsada zaman içersinde çocukları için gelen büyükler içinde bir eğlence parkı haline geldi. Everland Parkının çevresinde, içersinde açıkcası her tarafında gözlerinizi büyüleyecek kadar güzel olan yeşillendirilmiş alanlarda Renklerin her tonunu görebilmenizde mümkün.

everland-kore-hayvanat-bahcesi

Hayvanat bahçesinde bulunan bazı Hayvanlar ise Nefeslerinizi kesebilecek kadar güzel ve Hayvanat Bahçesinden bir kaç kesit resim. Beyaz Kaplan‘ lar Nesli Tükenmekte olan Hayvanlar Listesinde ve Dünya genelinde koruma altındalar. Dünyada çok az sayıda kalmış olan bu harikulade güzellikteki kaplanlar Everland Theme Park‘ ta bulunmaktadır.

everland-kore-hayvanat-bahcesi-zurafa

Zürafalar Tema Park içinde sizi gezdirdikleri otobüslerin rotasyonu içersinde ve size bir camdan daha yakın nu hayvanları hiç bu kadar yakın görememiş olabilirsiniz. Everland Tema Parkı tüm güzellikleri ile sizlere mükemmel bir müşteri hizmeti sunmaktadır.

Aynı zamanda başkenti Seul olan Güney Kore Vize istemeyen Ülkelerden bir tanesidir. Gerçektende mutlaka gitmelisiniz dediğimiz yerlerden biri de Everland Tema Park’ dır. Bu parklar küçükten, büyüğe herkesimden insanın ilgisini üzerine çekiyor.

Devasa bir büyüklükte hazırlanmış olan Everland diğer Tema Parklara nazaran farklı hazırlanmış eğlence anlayışı ile günbegün turistler tarafından dahada ilgi çekmektedir. Kısaca özetleyecek olursak Alis harikalar Diyarında’ ki hikaye kadar güzel, kendinizi bir masal diyarının içinde bulacaksınız

Tabiki Everland‘ a gittiğinizde aman hayvanat bahçesini ve Hayvanat bahçesi içersinde bulunan Kelebeklerin olduğu bölümü sakın olaki es geçmeyin. Sizi Büyüleyeceğine oldukça eminiz. Nesli Tükenme tehlikesi altında bulunan bu Maymun’ lar, En güzel renkleri üzerlerinde barındırıyor.

everland-kore-hayvanat-bahcesi-maymun

1976 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden ve Güney Kore‘ nin Gyeonggi kentinde bulunan Everland Tema Park ta bilet fiyatları ise ; Yetişkinler için 52.000 Won  Çocuklar içinse 42.000 Won’ dur bilginize.

 www.otobüsbiletionline.com ‘dan  En Ucuz Uçak bileti‘ satın alabilir ve en ucuz uçak bileti fiyatları ile Güney Kore’ de Gyeonggi Kenti’ ne uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Kentte bulunan ve Dünya’ da En Çok Turist Çeken Yerler; Everland Theme Park’ da bir tatil yapabilirsiniz.

 

 

Tags : 


Yorum Yap

BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments