Güvenli Alışveriş !

Güvenli Alışveriş !

İçiniz rahat edebilir, online alışverişte güvenli adreste bulunmaktasınız. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde en yüksek,

güvenlik protokolleri geçerli. EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure sistemleri ile güvenliğiniziriske etmedan sitemizden özgür ve huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

Otobüsbiletionline.com,Güvenli Alışveriş için kredi kartı ile yapmış veya yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için sürekli enson güvenlik teknolojilerini ve en iyi hizmet sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin birimleride yardıma hazır bulunmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi girmiş olduğunuz herbir sayfada tarayıcınızınaltında bir anahtar ikonu vardır. Buikon anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin hiç kimse tarafından  görünemeyeceğinin işaretidir.

Otobüsbiletionline.com Güvenli Alışveriş için : kişisel bilgilerinizi, kart numara ve şifrelerini kayıt etmez, saklamaz.Sitemizden  alacağınız her bir uçak bileti ,otobüs bileti yada ido bileti için  kart bilgile rini yeniden girmenizinnedeni budur.

EV SSL Güvenlik Sertifikası

Otobüsbiletionline.com, Güvenli Alışveriş için ! SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL sertifikasınasa hip bir online alışveriş sistemidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen bütün firmalarda olduğu gibi,otobüsbiletionline.com’ da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geç- miş bulunmaktadır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışveriş yapanların güvenliğini sağlamak için Uluslar arası kart kuruluşları tarafınca geliştirilmiş bir güvenli kimlik doğrulama sistemidir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde şifre ile kredi kartı sahipliğini onayla işlemi olarak bilinir.

Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasının adı “Verified by Visa”, MasterCard için olanın adı ise “SecureCode” dur.   Bu sistemde yapılan alışverişin kabul edilebilmesi için;  kart sahibinin yapılan işlemin onaylaması için Kredi kartını alırken tanımladığı cep telefonuna gelen şifreyi online alışveriş yapmak istediği site üzerinde açılmış olan 3d Secure Ekranda bu şifreyi girmesi gerekmek tedir.

Otobüsbiletionline.com’dan yapacağınız alışverişlerde,kredi kartınızın bağlı bulunduğu banka bu sistemi destekliyorsa  3D Secure’ile ödemenizi gerçekleş tirebilirsiniz.