Online İdo Bileti

Online İdo Bileti

Otobüs Bileti Online’ dan Feribot ve Deniz Otobüsü kısaca İDO biletlerinizide online satış sistemimiz üzerinden güvenle satın,alabilirsiniz.

Online İdo Bileti hakkında kısaca özetlersek İDOİstanbul Deniz Otobüsleri,  İstanbul’ da toplu taşımacılıktaki yoğunluğu azaltmak için, ulaşımına  katkıda bulunmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kurulmuştur. Ayrıca şu anda Dünya’ nın en büyük Deniz Yolu ile Araç ve Yolcu Taşıma şirketidir.

İDO’ nun  filosunda şu anda ayrıntılı olarak; Toplam 33 Deniz ile yolcu taşıma hattında, 25 adet Deniz Otobüsü, 10 adet Hızlı Feribot, 18 adet Arabalı Vapur, 35 adet Yolcu Vapuru, 10 adet Deniz Taksi ve son olarak Mavi Marmara Yolcu Gemisi bulunmakla birlikte toplamda 88 farklı bölgeye hizmet vermektedir.

Online İdo Bileti alabileceğiniz Başlıca İdo seferleri arasında, Yenikapı , Bursa , Yalova , Bandırma , Pendik , Armutlu , Armutlu Tatil Köyü , Bostancı , Kartal , Kadıköy , Ambarlı ve Topçular yer almaktadır.

Günümüzde  22 adet Deniz Otobüsü ile birlikte Deniz Yolu ile yolcu taşımacılığı hizmeti veren İDO 2007 yılında filosuna katmış olduğu iki gemi ile birlikte Bursa-Yenikapı arasındaki ulaşımı çok kolaylaşmıştır.

Otobüs biletleri ve Uçak  biletleri satışlarımızda olduğu gibi  İdo hakkında da istek, talep, öneri ve şikayetlerinizi duyurabilmeniz için oluşturduğumuz Sizin Sesiniz Olabileceğimiz Anket-Forum kısmında İdo – Feribot hakkında yorum yap bölümüne uğrayabilir ve yorum yaparak En İyi Müşteri Hizmetleri için katkıda bulunabilirsiniz.

Otobüs Bileti Online sadece Online İdo Bileti bileti satmak için değil aynı zamanda Müşterilerinin SESİ olarak Yolcu taşımacılığı sektöründe Müşteriye En İyi Hizmetin verilmesi için oluşturulmuş bir blog sayfasıdır. Yazın çözüm üretilmesi için çaba sarfedelim….