KAMPANYA

Kampanyalar

Kampanyalar ve promosyonlar kavram olarak birçok sektörde birçok şirketin çok farklı alanlarda kullandığı bir yöntemdir. Birçok firma kendisine rakip gördüğü firmalardan daha iyi verim elde etmek için kendilerini ve ürünlerini, hizmetlerini daha iyi anlatmak için değişik kampanyalar ve promosyonlar yapmaktadırlar. Kampanyalar indirin destek sosyal sorumluluk gibi birçok anlamda ve alanda kullanılmaktadır.
Dünyanın her yerinde havayolu şirketleri, otobüs şirketleri, deniz taşımacılığı yapan şirketler ve demir yolu ulaşımında kullanılan şirketler mevcuttur. Birçok şirket kendilerini ön plana çıkartmak için, kendilerini nasıl daha iyi tanıtabileceklerin tanıtımlar, Kampanyalar ve promosyonlar yapmaktadırlar.

Kendilerine bir hedef belirleyip o hedefe doğru adımlarla gitmek için kendi marka ve ürünlerini daha verimli bir hale getirir takipçilerini memnun etme gayreti içerisine girmektedirler. Aynı zamanda bunun sonucu olarak kendileri de bundan fayda sağlamaktadırlar. Yani Kampanyayı yapan ve kampanyadan faydalanan da bu olaydan fayda görmektedir.

Kampanyalar düzenleyen firmalar genellikle kendilerine bir takvim belirleyip o takvim çerçevesinde Takvim’e bağlı olarak düzenli bir şekilde kampanyalar oluşturmaktadırlar ve bunun sonucunda da gerçekten kendilerine fayda sağlamaktadırlar.

Kampanyalar ve Promosyon

Firmalar kampanyalarını düzenli olarak gerçekleştirdikten sonra hedeflerini belirledikten sonra kampanyaları hangi platformda paylaşacaklarını kararlaştırılar. Günümüzün internet çağı olması hasebiyle iç dünyasında bulunan her sektör genelde internetteki kampanya ve promosyonları ne ağırlık vermektedir. Değişik sosyal medya organları ile bu faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Yapmış oldukları doğru kampanya ve promosyonları doğru zamanlarda uygulayarak ve doğru uygulamayı da bunu ekleyerek aktivitelerini daha da ilginç bir hale getirip verimlerini arttırmaktadırlar.

Firmalar kendilerini en güzel bir şekilde tanıtım özel açılışlar düzenleyerek kendilerine gelen ziyaretçi sayılarını arttırarak ve kendilerine abone yapmaktalar. Web ortamında kendilerine abone yaptıkları kişilerin yapmış oldukları kampanya promosyon ve indirimleri bildirmek suretiyle haberdar etmektedirler.

Artık büyük firmaları takip etmenin kolay yolu, sosyal medya kampanyalarının en iyi şekilde takip etmenin yolu var. Firmaların yapmış olduğu web sitelerine, bloglara ve uygulamalara üye olmak ve bu kanallardan firmalar hakkında bilgi alarak onlardan faydalanmaktadırlar.

Bizlerde www.otobüsbiletionline.com olarak, Havayolu, deniz yolu, karayolu ve demiryolu şirket ve firmalarının yapmış olduğu kampanyalardan sizleri bilgilendirmekteyiz. Web sitemize üye olarak bu kampanyalardan, promosyonlardan ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 


Yorum Yap

BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments