İDO – FERİBOT KAMPANYALARI

İdo – Feribot Kampanyaları

İdo – Feribot Kampanyaları ve Ucuz ido bileti ve seferleri için sitemizi güncel ziyaret edin ucuz ido bileti yada ucuz feribot biletinizi alırken kazanın. Yapmanız gereken tek şey Otobüs Bileti Online  sitemizi ziyaret etmek. Sitemize üye olarakta kampanya, ucuz fiyatlara bilet bilgileri ve daha birçok bilgilerden istifade edebilirsiniz.

Kış aylarında genellikle deniz taşımacılığında  İdo – Feribot Kampanyaları artmaktadır. Bunun sebebi Deniz otobüsleri ve feribot seferleri hava şartlarından dolayı aksamakta veya tercih edilmemektedir.

Bundan dolayı İstanbul Deniz Otobüsleri şirketi sonbahar ve kış aylarında yolcularının kaybetmemek ve devamlılığını sağlamak adına kampanyalar düzenlemektedir.

Yaya yolcular için ve araçlı yolcular için fiyat konusunda indirime gidilmektedir. Böylelikle yolcuların deniz yoluna yönelmelerinin sağlayacak indirimler ve cazip kampanyalar düzenlenmektedir.

Bunun yanı sıra internet ortamından biletlerinizi daha erken bir tarihte satın aldığınız zaman firmaların yapmış olduğu kampanyalar ve promosyonlu biletler ile daha ucuz ve uygun Deniz yolculuğu yapabiliyorsunuz.

İDO sonbahar-kış fiyat kampanyalarında Kasım ve Aralık aylarında ki iş seyahatlerine, tatile, kayak yapmaya, kaplıcalara günübirlik ziyaretlere gitmek isteyenlere çok avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

Bütün kampanya ve promosyonlarden faydalanmak isterseniz www.otobüsbiletionline.com web sitemize abene olabilir veya ziyaret ederek İdo – Feribot Kampanyaları hakkındaki bilgileri ve bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sizlere sunulan en ucuz ve uygun bileti güvenli bir şekilde kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 


Yorum Yap

BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments