OTOBÜS BİLETİ

Otobüs Bileti

 

 

Otobüs Bileti

Genellikle seyahat etmek için kullandığımız ulaşım aracı otobüs, yaygın olan kurulmuş ağıyla birçok merkeze  hizmet vererek insanların vazgeçmezi haline gelen ulaşım şekli.

Teknolojinin gelişmesiyle otobüs firmaları  konforlu ve lüks otobüslerle müşterilerine  hizmet etmektedir.

Seyahat etmek istediğiniz zaman yapmanız gereken gideceğiniz yere bir otobüs firmasından Otobüs Bileti satın almak.

Zamanımızın internet çağı olması hasebiyle bilet acentalarına gitmeden internetten  otobüsbiletionline.com sitemizi tıklayarak zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde biletinizi alabilirsiniz.

 Neden Otobüs Bileti Online?

-Sitemizden Türkiyedeki bütün otobüs firmalarına ait Otobüs Bileti bulabilirsiniz.

-Güvenli bir şekilde istediğiniz yer için bilet taraması yapıp rezervasyon veya satın alabilirsiniz.

-Evinizden , işyerinizden ve hatta cep telefonunuzdan birkaç tıklamayla istediğiniz bileti ucuz fiyatlara temin edebilirsiniz.

-Sitemizin 3D secure güvenlik yazılımı sayesın de girmiş olduğunuz bilgiler kesinlikle gizlilik kurallarına göre hareket edilerek başka bir kişinin ulaşmasına müsade edilmemektedir.

-Kredi kartı ile yapacağınız satın almada isterseniz taksit inkanlarından faydalanabilirsiniz.

-Sitemizdeki birçok kampanyadan faydalanarak hem biletinizi ucuza getirin hemde değişik avantajlar yakalayın.

Rezervasyon ve satın alma işlemini nasıl yapabilirim?

Sitemizin bilet satış konsolundan otobüs seçeneğini işaretledikten sonra nereden nereye gideceğinizi yazıyorsunuz. Gidiş dönüş veya tek yönü belirttikten sontra tarihi ayarlayın ve rezervasyon yapacaksanız rezervasyonu satış yapacaksanız satış sekmesini işaretleyin ve yolcu sayısını girerek aramayı başlatabilirsiniz.

Size sunulan en iyi bileti seçtikten sonra gerekli bilgileri girip ister rezervasyon isterseniz kredi kartıyla bileti satın alıp sorunsuz ve güvenli  bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Şehirlere Otobüs Bileti Bulabilirim?

Türkiye’ deki bütün şehirlerimize Otobüs Bileti bulabilirsiniz. Hatta bu şehirlerin birçok ilçelerine dahi otobüs ile seyahat etmeniz mümkün.toplamda 81 şehir ve 957 ilçeye sahip olan Türkiyemiz geniş bir kara ulaşımına sahip.Tek yapmanız gereken sitemizin arama konsoluna gideceğiniz yeri yazmak ve gerekli bilgileri doldurmak.

 

 

 

 

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments