BİZE NEDEN GÜVENMELİSİNİZ ?

Bize Neden Güvenmelisiniz?

Pisikolojik olarak güven değişik anlamlara gelmektedir. Bize Neden Güvenmelisiniz? İnsan doğduğu andan itibaren bebekliği döneminde ebeveyni kontrolundedir. Ebeveyni onu korur gözetir her türlü ihtiyacını gideriz ve ona karşı bir güven oluşur. Taki ondan bir zarar sıkıntı görene ve aklı bazı şeyler ermeye başlayana kadar.

İnsan, ebeveynin eğitiminden sonra yaş sınırı arttıkça sosyalleşme ve dış çevreyle  etkileşimleri artar. Bu yaşan döneminde çevresindeki insanların oluşturduğu değişik gruplar. Mesela okul arkadaşı, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı v.s. gibi gruplar ve bu gruplada olan insanlar. Farklı karakter ve yapılarda. İşte insan çevresini oluşturduğu insan gurubunu seçerken, onların davranışlarına göre bir seçimde yapmaktadır. İyi, güvenilir, dost, kardeş niteliği taşıyan kişilerle daha iyi bir geçim olmaktadır ,seçimde bu yönlü olmaktadır.

İnsan güvenide bu konuda gerçekten önemli. Evet sizlerin güvenini istiyoruz. Çünkü biz sizlere faydalı olmak için iyilik ve iyi hizmet vermekiçin çabalamaktayız.Niyetimiz insanları dolandırmak ve aldatmak değil.Onları kazanmak ve faydalı olabilmek.

Sizlere sunduğumuz hizmeti eniyi verimli hale getirmek için çalışmaktayız. Bizimle paylaştığınız bilgileri 3D güvenlik sistemimizle korumaktayız. WEb sitemizi sizin için en verimli bir konuma getirme niyetindeyiz. Eğer sizin güveninizi kazanamaz isek bundan bizlerin zararlı çıkacağının farkındayız ve ona göre hareket etmeye çelışmaktayız.

Bize Neden Güvenmelisiniz? Çünkü bizde size güveniyoruz ve karşılıklı güven için çalışıyoruz.

 

 


BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments