Vizesiz Seyahat Edilebilecek Ülkeler (Japonya)

  • 0

Vizesiz Seyahat Edilebilecek Ülkeler (Japonya)

Doğu’nun Teknolojik Medeniyeti

Asya’kıtasının doğusunda bulunan Japonya, keşfetmeyi sevenlerin en çok merak ettikleri yerler arasında.Kalabalık nüfusa rağmen , kuralların çok iyi işlediği Japonyada en önemli unsurları saygı ve düzen.

Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Tokyo, Japonya’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Tarih ve doğal güzelliklerin bir arada olduğu Japonyada geleneksel ve modern kültür iç içe geçmiş.

Haydi sende otobüs bileti online ‘ dan en ucuz japonya uçak bileti‘ ni al ve keşfe çık. TC Vatandaşları Japonya’ya gerçekleştirecekleri ziyaretlerde 90 günlük süre ile vizeden muaf durumdalar.

Unutamayacağınız bir tatil için bir çok etkenin birlikte olması gerekir. Kültürü,mimarisi, tarihi, ülke insanları, teknoloji ve doğal zenginlikleri hatta daha fazlasının bulunduğu ülkeler içerisinde, hiç kuşkusuz ki, Japonya da yer alıyor.

Paleotik çağdan beri Japonya topraklarında insanların yaşadığı görülüyor. Eski çağlardan beri tarihe şahitlik eden bir ülke olan Japonya, 2. Dünya Savaşı’nın ardından hızlı bir kalkınma gerçekleştirmiş ve dünyanın ikinci milli ekonomisi olmayı başarmıştır.

Uzak Doğu’nun bir ülkesi olan Japonya’nın başkenti Tokyo’dur.Buraya aktarmalı veya direkt uçuşla da ulaşabilmeniz mümkündür. Vizesiz Seyahat Edilebilecek Ülkeler (Japonya)  14 saat sürecek yolculuğunuz için bileti, www.otobüsbiletionline.com  web sitemizden erken aldığınız takdirde çok uygun fiyata uçabilirsiniz.Web sitemizden zahmetsiz ve güvenli bir şekilde bilgilenebir ve bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.
Megapol bir şehirler olan Japonya’nın tarih ve teknoloji kokan başkenti Tokyo, mutlaka gezilmesi ve görülmesi gerekenler yerlerdendir. Tokyo, bir başkentiolmasıyla beraber dünyanın da geleneksel ve popüler kültürü mükemmel bir biçimde sentezleyen şehirlerden biridir.

Modernizmi ve teknolajinin son sürüm yaşayan ve bunu yaparken doğayı da koruyan Tokyo’da, gezip gördüğünüz her metrekaresinin hayranı olacağınız aşikar. Gezilmedik ve karış karış dolaşarak bakmadık yer bırakmak istemeyeceğiniz bu şehirde, Asakusa, Ueno Park,Sengakuji Temple,Shinjuku Gyoen Nation Garden, Rainbow Bridge, Tokyo Ulusal Müzesi, Nezu Museum, Meiji Jingu,Tokyo Tower, Yoyogi Park, Ueno Zoo, Yasukuni Shrine, National Museum of Emerging Science and Innovation Miraikan, Tokyo Sea Life Park, gibi mutlaka uğramanız gereken yerler mevcuttur. Sizde  eşsiz bir tatil için araştırmaya başlayabilirsiniz.Vizesiz Seyahat Edilebilecek Ülkeler (Japonya) .

Tags : 


Yorum Yap

BÜLTEN ABONELİĞİ

Recent Comments